Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 2HDD26PCR99B30A
2HDD26PCR99B30A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2HDD26PCR99B30A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2HDD26PCR99B30A
Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 2HDD26PCR99B30A Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4848 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen -
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density Kuorimateriaali, Finish -
Sarja - Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polyester, Glass Filled
laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu -