Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 6HDD26PAM99B70X
6HDD26PAM99B70X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 6HDD26PAM99B70X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 6HDD26PAM99B70X
Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
29 pcs
Product parameter
Osa numero 6HDD26PAM99B70X Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3613 pcs Tietolomake 6HDD26PAM99B70X Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 22 AWG
Voltage Rating 60V päättyminen Solder Cup
Sarja - Pakkaus -
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
laippa Ominaisuus Mating Side (4-40) ominaisuudet Grounding Indents, Mounting Hardware
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 3A