Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 6STD25SAM99B30X
6STD25SAM99B30X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 6STD25SAM99B30X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 6STD25SAM99B30X
Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25P STR SLDR CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero 6STD25SAM99B30X Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25P STR SLDR CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4387 pcs Tietolomake 6STD25SAM99B30X Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20 AWG
Voltage Rating 125V päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Copper Alloy, Tin Plated
Sarja - Pakkaus -
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (4-40) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A