Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 6STF15PAR01B30X
6STF15PAR01B30X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 6STF15PAR01B30X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 6STF15PAR01B30X
Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
(Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
Product parameter
Osa numero 6STF15PAR01B30X Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2588 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating 100V päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Brass, Tin Plated
Sarja - Pakkaus -
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof Kotelon materiaali Thermoplastic
laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40) ominaisuudet Filter, Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A