Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 6STF25PAT05S10X
6STF25PAT05S10X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 6STF25PAT05S10X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 6STF25PAT05S10X
Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Product parameter
Osa numero 6STF25PAT05S10X Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1851 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating 100V päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Brass, Tin Plated
Sarja - Pakkaus -
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Rivien 2
laippa Ominaisuus Housing/Shell (M3) ominaisuudet Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti 0.189" (4.80mm)