Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 6STF37PAT01S30X
6STF37PAT01S30X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 6STF37PAT01S30X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 6STF37PAT01S30X
Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero 6STF37PAT01S30X Valmistaja Conec
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1457 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating 100V päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Brass, Tin Plated
Sarja - Pakkaus -
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof Kotelon materiaali Thermoplastic
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti 0.189" (4.80mm)