Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > D75F-013.0M
D75F-013.0M
D75F-013.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D75F-013.0M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D75F-013.0M
Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus OSC TCXO 13.000MHZ LVCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero D75F-013.0M Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus OSC TCXO 13.000MHZ LVCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8877 pcs Tietolomake D75F
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)