HSM93-010.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HSM93-010.0M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | HSM93-010.0M |
|---|---|
| Valmistaja | Connor-Winfield |
| Kuvaus | OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | HSM93-010.0M | Valmistaja | Connor-Winfield |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 14454 pcs | Tietolomake | HSM91-94 |
| Kategoria | Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit | Jännite - Supply | 5V |
| Tyyppi | XO (Standard) | Koko / Dimension | 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) |
| Sarja | HSM9 | Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | 4-SMD, No Lead |
| ulostulo | HCMOS | Muut nimet | CW303 HSM93-10.0000 HSM93010.0M |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Valmistajan toimitusaika | 10 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.055" (1.40mm) | toiminto | Enable/Disable |
| taajuus vakaus | ±100ppm | Taajuus | 10MHz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 10MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead | Nykyinen - Supply (Max) | - |