Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Kello / Ajoitus - Sovelluskohtainen > SM3-19.44M
SM3-19.44M
SM3-19.44M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM3-19.44M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM3-19.44M
Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus IC CLK TIME MODULE ETHERNET
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 410 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero SM3-19.44M Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus IC CLK TIME MODULE ETHERNET Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 410 pcs Tietolomake SM3-19.44M
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.135 V ~ 3.465 V
Toimittaja Device Package - Sarja SM3
Ratio - Input: Tuotos 4:3 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 32-DIP Module PLL Yes
ulostulo LVCMOS Muut nimet CW642
SM3 19.44M
SM319.44M
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Päätarkoitus Ethernet, ADM, DSLAM, SONET/SDH, Stratum, TDM
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant panos LVCMOS
Taajuus - Max 19.44MHz Differential - Input: Tuotos No/No