3502APKG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 3502APKG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 3502APKG |
|---|---|
| Valmistaja | Conxall / Switchcraft |
| Kuvaus | CONN RCA PLUG MONO 2COND |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 3502APKG | Valmistaja | Conxall / Switchcraft |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCA PLUG MONO 2COND | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 12933 pcs | Tietolomake | Jacks and Plugs |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Jännite - Rated | - |
| thread Size | - | päättyminen | Solder Cup |
| Signal Lines | Mono | suojaus | Shielded |
| Sarja | 3502A | Paneeli Reikäpituus | - |
| Pakkaus | Bulk | Käyttölämpötila | - |
| Mating Pituus / Syvyys | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Eristysväri | - | Teollisuustunnustettu parittelumitta | 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA) |
| sisältää | 2 pcs - 1 Connector, 1 Handle | Kotelon materiaali | - |
| sukupuoli | Male | ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA) Phono (RCA) Plug Mono Connector Solder Cup | Ota Material - Pinnoitus | - |
| Yhteydenotto Material | - | Liitintyyppi | Phono (RCA) Plug |
| kaapeli Opening | - | Body Material | - |
| Body Color | - | Todellinen halkaisija | - |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
35028 - valmistajat:
EasyBraid Co. - Kuvaus:
HLDR VNL SGL PKT HORZ FRMT 3-7/8 - Varastossa:
- Osa#:
3502RABAU - valmistajat:
Conxall / Switchcraft - Kuvaus:
CONN RCA PLUG MONO R/A 2COND 3PC - Varastossa:
35028 - valmistajat:
Master Appliance Corp. - Kuvaus:
SWITCH KIT, 3-POSITION (PH-1200- - Varastossa:
EasyBraid Co. - Kuvaus:
HLDR VNL SGL PKT HORZ FRMT 4X3" - Varastossa:
HLDR BDG BRDRS RD 2-1/8X3-3/8" - Varastossa:
ELEMENT KIT, 120V, THERMOCOUPLE, - Varastossa:
3502A - valmistajat: