Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Barrel - ääniliittimet > 35HDLBAU
35HDLBAU
35HDLBAU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 35HDLBAU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 35HDLBAU
Valmistaja Conxall / Switchcraft
Kuvaus CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero 35HDLBAU Valmistaja Conxall / Switchcraft
Kuvaus CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12851 pcs Tietolomake 35HDL Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated 250VAC, 140VDC
thread Size - päättyminen Solder Eyelet(s)
Signal Lines Stereo (3 Conductor, TRS) suojaus Unshielded
Sarja 35HD Paneeli Reikäpituus -
Pakkaus Bulk Muut nimet SC1484
Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C Lukumäärä positiot / Yhteydet 3 Conductors, 3 Contacts
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Pituus / Syvyys 0.560" (14.20mm) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) -
Eristysväri - Teollisuustunnustettu parittelumitta 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
sisältää 3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube Kotelon materiaali Copper Alloy
sukupuoli Male ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Plug Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Eyelet(s) Nykyinen arvostelu 4A
Ota Material - Pinnoitus Gold Yhteydenotto Material Copper Alloy
Liitintyyppi Phone Plug kaapeli Opening 0.290" (7.37mm)
Body Material Copper Alloy Body Color Gold, Black
Todellinen halkaisija 0.139" (3.53mm)