Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Barrel - ääniliittimet > 35RAPC2AV4
35RAPC2AV4
35RAPC2AV4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 35RAPC2AV4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 35RAPC2AV4
Valmistaja Conxall / Switchcraft
Kuvaus CONN JACK MONO 3.5MM R/A
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero 35RAPC2AV4 Valmistaja Conxall / Switchcraft
Kuvaus CONN JACK MONO 3.5MM R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15980 pcs Tietolomake 35RAPCxxV4 Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated -
thread Size - päättyminen Solder Eyelet(s)
Signal Lines Mono suojaus Unshielded
Sarja 35 Paneeli Reikäpituus -
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -
Mating Pituus / Syvyys - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Single Switch
Eristysväri - Teollisuustunnustettu parittelumitta 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
sisältää 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 Washer Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT)
sukupuoli Female ominaisuudet Mounting Hardware, Thread Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Mono Connector Solder Eyelet(s) Ota Material - Pinnoitus Silver
Yhteydenotto Material Copper Alloy Liitintyyppi Phone Jack
kaapeli Opening - Body Material Brass
Body Color Silver, Black Todellinen halkaisija 0.142" (3.60mm)