Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Barrel - ääniliittimet > EH35MMMSCB
EH35MMMSCB
EH35MMMSCB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EH35MMMSCB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EH35MMMSCB
Valmistaja Conxall / Switchcraft
Kuvaus CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero EH35MMMSCB Valmistaja Conxall / Switchcraft
Kuvaus CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3816 pcs Tietolomake EH35MMM Series Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated -
thread Size - päättyminen Solder Cup
Signal Lines Mono suojaus Unshielded
Sarja EH Paneeli Reikäpituus 0.945" (24.00mm)
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Lukumäärä positiot / Yhteydet 2 Conductors, 2 Contacts Asennustyyppi Panel Mount
Mating Pituus / Syvyys - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Does Not Contain Switch
Eristysväri - Teollisuustunnustettu parittelumitta 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
sisältää 3 pcs - 1 Connector, 1 Housing, 1 Nut Kotelon materiaali Thermoplastic
sukupuoli Female ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Mono Connector Solder Cup Ota Material - Pinnoitus Silver
Yhteydenotto Material Copper Alloy Liitintyyppi Phone Jack
kaapeli Opening - Body Material Zinc Alloy
Body Color Silver, Black Todellinen halkaisija 0.142" (3.60mm)