Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > 1113TR500
1113TR500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1113TR500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1113TR500
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.75W PC PIN TOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 1113TR500 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.75W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4545 pcs Tietolomake 1113B Series WireWound Trimmers
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style PC Pins lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Koko / Dimension Round - 0.531" Dia x 0.268" H (13.50mm x 6.80mm) Sarja 1113
resistiivinen Material Wirewound paneeli tila 50 Ohms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tube
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment