Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > CT94EZ105
CT94EZ105
CT94EZ105
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CT94EZ105 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CT94EZ105
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero CT94EZ105 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 85576 pcs Tietolomake CT-94 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style PC Pins lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm) Sarja CT94
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 1 MOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk
Muut nimet CT-94EZ 1M OHM (105) Kierrosten lukumäärä 18
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment