Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > F251R-12L3B
F251R-12L3B
F251R-12L3B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F251R-12L3B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F251R-12L3B
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero F251R-12L3B Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13640 pcs Tietolomake F251R Brushless DC Fans
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 10.00mm
Paino 0.015 lb (6.8g) Voltage Range 10.2 ~ 13.8VDC
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.056 in H2O (13.9 Pa) Koko / Dimension Square - 25mm L x 25mm H
Sarja F251R RPM 5500 RPM
Virta (wattia) 240mW Muut nimet 563-1116
F251R12L3B
Käyttölämpötila 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) melu 9.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.020A