Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > FT63ETH205
FT63ETH205
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FT63ETH205 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FT63ETH205
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero FT63ETH205 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 170761 pcs Tietolomake FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style PC Pins lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Sarja FT-63
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 2 MOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Muut nimet FT-63ETH205 Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment