Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM-3TB500
SM-3TB500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM-3TB500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM-3TB500
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.125W GW SIDE
Product parameter
Osa numero SM-3TB500 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.125W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 67728 pcs Tietolomake SM-3 & 31 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style Gull Wing lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Square - 0.154" x 0.154" Face x 0.134" H (3.90mm x 3.90mm x 3.40mm) Sarja SM3
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 50 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet SM-3TB 50 OHM (500) Kierrosten lukumäärä 11
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment