Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM-3TW504
SM-3TW504
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM-3TW504 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM-3TW504
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD
Product parameter
Osa numero SM-3TW504 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 57803 pcs Tietolomake SM-3 & 31 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style J Lead lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Rectangular - 0.154" x 0.126" Face x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm) Sarja SM3
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 500 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet SM-3TW 500K OHM (504) Kierrosten lukumäärä 11
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 500 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment