Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM-42B203
SM-42B203
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM-42B203 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM-42B203
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 69154 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SM-42B203 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 69154 pcs Tietolomake SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style Gull Wing lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm) Sarja SM4
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 20 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Bulk
Kierrosten lukumäärä 11 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment