Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM-42TA500
SM-42TA500
SM-42TA500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM-42TA500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM-42TA500
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD SIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SM-42TA500 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 59255 pcs Tietolomake SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style J Lead lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Square - 0.189" L x 0.181" W x 0.146" H (4.80mm x 4.60mm x 3.70mm) Sarja SM42
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 50 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet SM-42TA 50 OHM (500)
SM-42TA500TR
SM42TA500
Kierrosten lukumäärä 11
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment