Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM-42TX102
SM-42TX102
SM-42TX102
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM-42TX102 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM-42TX102
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs500 pcs750 pcs
1250 pcs2500 pcs6250 pcs
Product parameter
Osa numero SM-42TX102 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 60128 pcs Tietolomake SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style Gull Wing lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Sarja SM42
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 1 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet SM-42TX 1K OHM (102)
SM-42TX102TR
SM42TX102
Kierrosten lukumäärä 11
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment