Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM-42X504
SM-42X504
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM-42X504 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM-42X504
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 63310 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SM-42X504 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 63310 pcs Tietolomake SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style Gull Wing lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Sarja SM4
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 500 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Bulk
Kierrosten lukumäärä 11 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus 500 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment