Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM-43B502
SM-43B502
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM-43B502 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM-43B502
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 5K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 76743 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SM-43B502 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 5K OHM 0.25W GW SIDE ADJ Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 76743 pcs Tietolomake SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style Gull Wing lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm) Sarja SM4
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 5 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Bulk
Kierrosten lukumäärä 5 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus 5 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment