Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM-43TW503
SM-43TW503
SM-43TW503
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM-43TW503 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM-43TW503
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero SM-43TW503 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 48624 pcs Tietolomake SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style J Lead lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Sarja SM43
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 50 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Cut Tape (CT)
Muut nimet SM-43TW503CT Kierrosten lukumäärä 5
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 50 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment