Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM-43W501
SM-43W501
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM-43W501 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM-43W501
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 500 OHM 0.25W J LEAD TOP
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 76349 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SM-43W501 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 500 OHM 0.25W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 76349 pcs Tietolomake SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style J Lead lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Sarja SM4
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 500 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Bulk
Kierrosten lukumäärä 5 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus 500 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment