Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > ST42ETG203
ST42ETG203
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ST42ETG203 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ST42ETG203
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero ST42ETG203 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 77698 pcs Tietolomake ST-4 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style J Lead lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm) Sarja ST42
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 20 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet ST-42ETG 20K OHM (203)
ST-42ETG203
Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment