Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > SH331M6R3ST
SH331M6R3ST
SH331M6R3ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SH331M6R3ST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SH331M6R3ST
Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero SH331M6R3ST Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6013 pcs Tietolomake SH Type
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja SH
Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.04 Ohm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.04 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF