Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > SLPX331M385H3P3
SLPX331M385H3P3
SLPX331M385H3P3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SLPX331M385H3P3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SLPX331M385H3P3
Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero SLPX331M385H3P3 Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37454 pcs Tietolomake SLPX Type
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 385V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja SLPX
Ripple Current @ Low Frequency 1.87A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.75A @ 20kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 603 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose