Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > SPSX331M02R
SPSX331M02R
SPSX331M02R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SPSX331M02R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SPSX331M02R
Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero SPSX331M02R Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5890 pcs Tietolomake SPSX Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SPSX Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose