Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > TAC105K035P02-F
TAC105K035P02-F
TAC105K035P02-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TAC105K035P02-F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TAC105K035P02-F
Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP TANT 1UF 35V 10% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero TAC105K035P02-F Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP TANT 1UF 35V 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 76868 pcs Tietolomake TAC Type
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm) Sarja TAC
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Valmistaja Koko Koodi 2 Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet General Purpose
Epäonnistumisprosentti - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial kapasitanssi 1µF