Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > TAS106K035P1F-F
TAS106K035P1F-F
TAS106K035P1F-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TAS106K035P1F-F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TAS106K035P1F-F
Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP TANT 10UF 35V 10% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero TAS106K035P1F-F Valmistaja Cornell Dubilier Electronics
Kuvaus CAP TANT 10UF 35V 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6788 pcs Tietolomake TAS Type
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Tyyppi Hermetically Sealed Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm) Sarja TAS
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Valmistaja Koko Koodi F Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet General Purpose
Epäonnistumisprosentti - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial kapasitanssi 10µF