Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > CBS1002405-T
CBS1002405-T
CBS1002405-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CBS1002405-T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CBS1002405-T
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 687 pcs
Product parameter
Osa numero CBS1002405-T Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 687 pcs Tietolomake CBS Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package Half Brick
Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Sarja CBS
Virta (wattia) 100W Pakkaus / Case Half Brick
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP
tehokkuus 83% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 20A Sovellukset ITE (Commercial)