Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > CBS100241R8-F6
CBS100241R8-F6
CBS100241R8-F6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CBS100241R8-F6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CBS100241R8-F6
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 1.8V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 762 pcs
Product parameter
Osa numero CBS100241R8-F6 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 1.8V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 762 pcs Tietolomake CBS Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 1.8V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package Half Brick
Koko / Dimension 2.44" L x 2.34" W x 2.05" H (62.0mm x 59.5mm x 52.0mm) Sarja CBS
Virta (wattia) 42W Pakkaus / Case Half Brick
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP
tehokkuus 71% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 23.4A 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 23.4A Sovellukset ITE (Commercial)