Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > CES24150-4
CES24150-4
CES24150-4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CES24150-4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CES24150-4
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero CES24150-4 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1252 pcs Tietolomake CES Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 20V
Jännite - tulo (Max) 33V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Sarja CES Pakkaus -
Pakkaus / Case 8-DIP Module Muut nimet 1776-1161
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 21 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
tehokkuus 91% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 20V - 33V Input
Nykyinen - Output (Max) 4A Sovellukset ITE (Commercial)