Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > CES48033-30P
CES48033-30P
CES48033-30P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CES48033-30P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CES48033-30P
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 940 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero CES48033-30P Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 940 pcs Tietolomake CES Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 76V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Sarja CES Pakkaus -
Pakkaus / Case 8-DIP Module Muut nimet 1776-1167
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 36V - 76V Input Nykyinen - Output (Max) 30A