Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > DHS50B05-T
DHS50B05-T
DHS50B05-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DHS50B05-T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DHS50B05-T
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 798 pcs
Product parameter
Osa numero DHS50B05-T Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 798 pcs Tietolomake DHS Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - tulo (Min) 200V
Jännite - tulo (Max) 400V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm)
Sarja DHS Virta (wattia) 50W
Pakkaus / Case 6-DIP Module Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 200V - 400V Input
Nykyinen - Output (Max) 10A Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DHS50A12-T
  • valmistajat:Cosel
  • Kuvaus:DC DC CONVERTER 12V
  • Varastossa:675
  • Osa#:DHS8S
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Kuvaus:SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V