Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > LEA100F-15
LEA100F-15
LEA100F-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LEA100F-15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LEA100F-15
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC PS (OPEN FRAME)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 740 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero LEA100F-15 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC PS (OPEN FRAME) Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 740 pcs Tietolomake LEA Series DatasheetLEA Series Instr Manual
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm) Sarja LEA
Virta (wattia) 100W Muut nimet 1776-3126
LEA100F-15-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Universal Input tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 6.7A