LEP240F-48-SNRT
LEP240F-48-SNRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LEP240F-48-SNRT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LEP240F-48-SNRT
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 589 pcs
Product parameter
Osa numero LEP240F-48-SNRT Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 589 pcs Tietolomake LEP Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 48V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm) Sarja LEP
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 87% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5A Hyväksynnät CE, cURus, TUV