Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > LFA50F-12
LFA50F-12
LFA50F-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LFA50F-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LFA50F-12
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 50W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LFA50F-12 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1878 pcs Tietolomake LFA Series Instr ManualLFA Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Sarja LFA
Virta (wattia) 50W Muut nimet 1776-1319
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Universal Input tehokkuus 81.5%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 4.3A