Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > MGFS10483R3
MGFS10483R3
MGFS10483R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MGFS10483R3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MGFS10483R3
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 8.6W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs30 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero MGFS10483R3 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 8.6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3975 pcs Tietolomake MGFS Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 76V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Sarja MGFS Virta (wattia) 8.6W
Pakkaus / Case 7-SIP Module Muut nimet 1776-2004
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 24 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP tehokkuus 86%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 18V - 76V Input Nykyinen - Output (Max) 2.6A