Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > MGS15123R3
MGS15123R3
MGS15123R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MGS15123R3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MGS15123R3
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero MGS15123R3 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3110 pcs Tietolomake MGS Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 18V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Sarja MGS Pakkaus -
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 1776-1368
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 24 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP tehokkuus 86%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 4A