Koti > Tuotteet > Suodattimet > Power Line suodatinmoduulit > NAM-16-101
NAM-16-101
NAM-16-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta NAM-16-101 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero NAM-16-101
Valmistaja Cosel
Kuvaus LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero NAM-16-101 Valmistaja Cosel
Kuvaus LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4147 pcs Tietolomake NAM Series DatasheetNAM Series Instr Manual
Kategoria Suodattimet Jännite - Nimellinen DC 250V
Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) 250V Jännite - Nimellisjännite 250V
päättyminen Style Terminal Block Sarja NAM
Muut nimet 1776-2509
NAM-16-101-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi -
Taajuus - käyttö - Suodatintyyppi Single Phase
nykyinen 16A kokoonpano Single Stage