Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PBA1000F-3R3
PBA1000F-3R3
PBA1000F-3R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBA1000F-3R3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PBA1000F-3R3
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 111 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero PBA1000F-3R3 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 111 pcs Tietolomake PBA300-1500 Series DatasheetPBA, PBW Series Instr Manual
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.0mm x 150.1mm x 61.0mm) Sarja PB
Muut nimet 1776-2537
PBA1000F-3R3-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 76%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 200A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 200A