Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PBA100F-24-CT
PBA100F-24-CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBA100F-24-CT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PBA100F-24-CT
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 690 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero PBA100F-24-CT Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 690 pcs Tietolomake PBA10-150 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm) Sarja PB
Käyttölämpötila -10°C ~ 71°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 4.5A Hyväksynnät CE, cURus, TUV
Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:PBA100F-24
  • valmistajat:Cosel
  • Kuvaus:AC/DC CONVERTER 24V 100W