Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PBA300F-36-CF3
PBA300F-36-CF3
PBA300F-36-CF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBA300F-36-CF3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PBA300F-36-CF3
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 36V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 271 pcs
Product parameter
Osa numero PBA300F-36-CF3 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 36V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 271 pcs Tietolomake PBA300-1500 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 36V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm) Sarja PB
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 84% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 9A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 9A Hyväksynnät CE, cURus, TUV