PBA30F-15-C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBA30F-15-C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | PBA30F-15-C |
|---|---|
| Valmistaja | Cosel |
| Kuvaus | AC/DC CONVERTER 15V |
Product parameter
| Osa numero | PBA30F-15-C | Valmistaja | Cosel |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | AC/DC CONVERTER 15V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1282 pcs | Tietolomake | PBA10-150 Series Datasheet |
| Kategoria | Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) | Jännite - Tuotos 4 | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - | Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 15V | Jännite - Isolation | 3kV |
| Jännite - Input | 85 ~ 264 VAC | Tyyppi | Open Frame |
| Koko / Dimension | 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm) | Sarja | PB |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 71°C (With Derating) | Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Chassis Mount | Vaadittu vähimmäiskuormitus | No |
| Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| tehokkuus | 81% | Yksityiskohtainen kuvaus | Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input |
| Nykyinen - Output (Max) | 2A | Hyväksynnät | CE, cURus, TUV |