PBA50F-12-MN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBA50F-12-MN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | PBA50F-12-MN |
|---|---|
| Valmistaja | Cosel |
| Kuvaus | AC/DC CONVERTER 12V |
Product parameter
| Osa numero | PBA50F-12-MN | Valmistaja | Cosel |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | AC/DC CONVERTER 12V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) | Jännite - Tuotos 4 | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - | Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 12V | Jännite - Isolation | 3kV |
| Jännite - Input | 85 ~ 264 VAC | Tyyppi | Enclosed |
| Koko / Dimension | 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm) | Sarja | PB |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 71°C (With Derating) | Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Chassis Mount | Vaadittu vähimmäiskuormitus | No |
| Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| tehokkuus | 82% | Yksityiskohtainen kuvaus | Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input |
| Nykyinen - Output (Max) | 4.3A | Hyväksynnät | CE, cURus, TUV |