Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PBA50F-24-M
PBA50F-24-M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBA50F-24-M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PBA50F-24-M
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V
Product parameter
Osa numero PBA50F-24-M Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1015 pcs Tietolomake PBA10-150 Series DatasheetPBA, PBW Series Instr Manual
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm) Sarja PB
Käyttölämpötila -10°C ~ 71°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 84% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.2A Hyväksynnät CE, cURus, TUV