Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PBA75F-24-CT
PBA75F-24-CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBA75F-24-CT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PBA75F-24-CT
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V
Product parameter
Osa numero PBA75F-24-CT Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1109 pcs Tietolomake PBA10-150 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm) Sarja PB
Käyttölämpötila -10°C ~ 71°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 3.2A Hyväksynnät CE, cURus, TUV
Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
PBA75F-24 Image
  • Osa#:PBA75F-24
  • valmistajat:Cosel
  • Kuvaus:AC/DC CONVERTER 24V 75W